Nabízíme služby makléře k pojištění vozidel, majetku a cestovního pojištění

Nabídky pojištění

Vyznat se v neustále se měnícím pojistném trhu znamená mít přístup k mnoha možným kombinacím ovlivňujícím pojistnou smlouvu a hlavně její cenu. Naší prací je vypracovat nabídky pojištění od několika pojišťoven a provést jejich porovnání.

Správa smluv

Jestliže se klient rozhodne pro určité pojištění, zajistíme sepsání smlouvy dle přesných požadavků a dohodnutých podmínek. V následujících letech se staráme o pojistné smlouvy, provádíme změny, dodatky a dle přání i přehodnocování. Nikdy neřekneme ne, pokud má klient potřebu cokoliv prodiskutovat. Držíme krok se změnami legislativy a reagujeme na potřeby klienta, tak aby smlouva takzvaně "nezestárla".

....A TÍM TO NEKONČÍ : Pojišťovací makléř důsledně hájí zájmy svého klienta !

Zařídíme vám likvidaci běžných i komplikovaných pojjistných událostí. Klienti, kteří u nás uzavírají smlouvy mají právní služby ke své smlouvě zdarma. Nikdy nenavyšujeme cenu vašeho pojištění. Naši práci hradí přímo pojišťovny.

Autopojištění

Allianz pojišťovna, a.s., AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o., AXA pojišťovna a.s., Česká pojišťovna a.s., Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group, ČSOB Pojišťovna, a.s., člen holdingu ČSOB, DIRECT pojišťovna, a.s., ERV Evropská pojišťovna, a.s., Generali Pojišťovna a.s., Hasičský vzájemná pojišťovna, a.s., Kooperativa pojišťovna, a.s, Vienna Insurance group, COLONNADE INSURANCE S.A., organizační složka, Slavia pojišťovna a.s., UNIQA pojišťovna, a.s.

Zpracujeme vám nabídku podle vašich požadavků. Přidáme tipy a triky jak ušetřit nebo získat výhody navíc.

Cestovní pojištění

Výhodné pojištění vaší cesty, na dovolenou, profesní nebo celoročného pobytu sjednáte právě u nás.

Vybereme vám z celé řady nabídek, tu, která bude nejlépe vyhovovat vašim požadavkům.

Autoservis Jiří Trmal

Kontaktujte nás

Jiří Trmal - Autoservis

Potočiny 151
257 22 Nespeky

E: servis@jtauto.cz

T: +420 736 610 491
T: +420 736 610 490

Partneři

loga partnerů

Sdílejte s námi